ELEKTROMONTÉR/ELEKTROMONTÉRKA (Prostějov)

WISCONSIN ENGINEERING CZ s.r.o. nabízí v Prostějově volnou pracovní pozici "ELEKTROMONTÉR/ELEKTROMONTÉRKA". Nástupní mzda je od 20 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
ELEKTROMONTÉR/ELEKTROMONTÉRKA
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Prostějov
Mzda:
od 20 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
WISCONSIN ENGINEERING CZ s.r.o.
Průmyslová 4649/20
79601

Další informace o volném místu

Kontaktní osoba Klára Koukalová, tel. 737 204 431 (7:00- 14:00 hod.), e-mail: k.koukalova@wisconsineng.cz. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:00
Náplň práce: základem Vaší pracovní náplně bude montáž elektroinstalace pro zahradní sekací traktory. Stereotypu se však bát nemusíte, budete mít prostor navrhovat zlepšení v oblasti elektro pro naše stroje. Zapojování el. komponent a kabelových svazků dle výkresové dokumentace - např. osazovat el. součástky (spínače, kabelové svazky aj.). Zároveň budete spolupracovat i s konstrukcí a se servisním oddělením.
Požadujeme: Střední odborné vzdělání - elektro / elektrotechnika, praxe v oboru elektro/na podobné pozici výhodou, orientace ve výkresové dokumentaci / el. Schématech, technické myšlení a snaha posunovat se neustále vpřed, zodpovědnost za kvalitně odvedenou práci, manuální zručnost a pečlivost
Nabízíme: dobrou týmovou spolupráci, pracovní poměr na dobu určitou s MOŽNOSTÍ PRODLOUŽENÍ NA NEURČITO, k základní mzdě náleží odměna dle výkonu pracovníka, obědy jsou s příspěvkem zaměstnavatele (možno využít jídelny v areálu), náborový příspěvek, dobrá dopravní dostupnost pracoviště (blízko autobusové i vlakové nádraží)

Kontakt na zaměstnavatele

Klára Koukalová
personalistka
telefon: 737 204 431
email: personalni@wisconsineng.cz

WISCONSIN ENGINEERING CZ s.r.o.
Prostějov
79601


Poslední změna: před 1 rokem