PRACOVNÍK/PRACOVNICE PRO POMOCNÉ ÚKLIDOVÉ PRÁCE (Prostějov)

in clean s.r.o. nabízí v Prostějově volnou pracovní pozici "PRACOVNÍK/PRACOVNICE PRO POMOCNÉ ÚKLIDOVÉ PRÁCE". Nástupní mzda je od 113 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PRACOVNÍK/PRACOVNICE PRO POMOCNÉ ÚKLIDOVÉ PRÁCE
Obor(y):
Služby
Obec:
Prostějov
Mzda:
od 113 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
In clean s.r.o. - Riegrova 2, Prostějov
Riegrova 793/2

Další informace o volném místu

Nástup ihned. VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVONÍM POSTIŽENÍM/ZNEVÝHODNĚNÍM. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Valentová, tel. 604 254 269 (v době Po-Pá 9:00-12:00 hod.). PD: zkrácený úvazek 20-30 hod. týdně, dopoledne.
Požadavky: samostatnost, spolehlivost.
Náplň práce: úklid společných prostor bytových domů v Prostějově.

Kontakt na zaměstnavatele

Petra Valentová
telefon: 604 254 269

Prostějov
79601

Poslední změna: před 1 měsícem