PRODUKTOVÝ MANAŽER/MANAŽERKA JUNIOR (Prostějov)

Aledo s.r.o. nabízí v Prostějově volnou pracovní pozici "PRODUKTOVÝ MANAŽER/MANAŽERKA JUNIOR". Nástupní mzda je 27 000 – 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PRODUKTOVÝ MANAŽER/MANAŽERKA JUNIOR
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch
Obec:
Prostějov
Mzda:
27 000 – 30 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Aledo s.r.o. - provozovna
Olomoucká 3896/114

Další informace o volném místu

Chcete-li se přihlásit, zašlete svůj životopis a stručný dopis, ve kterém popíšete své zkušenosti. Email: e-mail: jobs@aledo.com
Požadujeme: zájem o daný obor, Zkušenosti v podobné roli výhodou, ale ne nutností, Být ochoten domluvit se s týmem svými kolegy, Znalost angličtiny na komunikativní úrovni, Seznámenost s naším oborem výhodou, Silné schopnosti řešení problémů a smysl pro detail, Vynikající komunikační a organizační dovednosti, Zodpovědnost a pečlivost.
Náplň práce: Junior project manager v společnosti ALEDO je primárně zodpovědný za asistenci v řízení projektů, včetně koordinace komunikace s týmy, klienty a dodavateli, a za sledování a zajištění pokroku a dodržování plánů projektů.
Klíčové odpovědnosti: Asistence při plánování a řízení projektů, Komunikace s výrobou a vývojem., Zajištění předpřípravy instalace, dohlížet na projekt až do konce, Komunikace s klienty a dodavateli, Zajištění dodržování časových harmonogramů, Příprava projektové dokumentace a reportů, Účast na jednáních a prezentacích.
Nabízíme: součinnost na velkých a významných projektech z prostředí B2B sektoru. Zachraňujeme lidské životy - proto významné, prostředí, ve kterém se můžeš naučit spoustu velkých věcí, flexibilní pracovní doba, plat podle tvých zkušeností a znalostí, možnost profesního růstu a rozvoje, otevřené a spolupracující pracovní prostředí, výuka angličtiny, 2 dny Sick Days, příspěvek na stravování, k dispozici dostaneš zařízení, která potřebuješ k práci (PC, telefon, sim karta atd.), teambuildingové akce, kurzy a školení.

ALEDO je přední český poskytovatel komplexních řešení v oblasti LED osvětlení. Specializujeme se na návrh, vývoj a realizaci osvětlení pro komerční, průmyslové i veřejné prostory. Naším posláním je přinášet inovativní a udržitelná řešení, která zlepšují pracovní i životní prostředí našich klientů. Naší misí je díky inovativní technologii zachraňovat lidské životy. Aplikujeme nejnovější trendy tam, kde to jiné nenapadne. Upřímně nás děsí představa stagnace. Razíme pravidlo, že každý z nás má hlas a umí ho použít, je zodpovědný za svůj růst, ve kterém ho maximálně podporujeme a je autentický.

Kontakt na zaměstnavatele

Sára Qasemová
kontaktní osoba
telefon: 720 318 510
email: jobs@aledo.com

Aledo s.r.o. - provozovna
Prostějov
79601


Poslední změna: před 3 týdny