STROJNÍ MECHANIK/MECHANIČKA, REVIZNÍ TECHNIK/TECHNIČKA TLAKOVÝCH A PLYNOVÝCH ZAŘÍZENÍ (Mostkovice)

FORTE a.s. nabízí v obci Mostkovice volnou pracovní pozici "STROJNÍ MECHANIK/MECHANIČKA, REVIZNÍ TECHNIK/TECHNIČKA TLAKOVÝCH A PLYNOVÝCH ZAŘÍZENÍ". Nástupní mzda je 130 – 160 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
STROJNÍ MECHANIK/MECHANIČKA, REVIZNÍ TECHNIK/TECHNIČKA TLAKOVÝCH A PLYNOVÝCH ZAŘÍZENÍ
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Mostkovice
Mzda:
130 – 160 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
FORTE, a.s.
79802

Další informace o volném místu

I ABSOLVENTI. Strukturovaný profesní životopis zašlete na adresu společnosti: FORTE a.s., Mostkovice 529, 798 02 Mostkovice, na e-mail: petr.hlavka@forteas.cz, nebo nás kontaktujte na tel. 777 750 643 (volat Po-Pá 6.00-14.30 hod.). Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 hod.
Požadujeme: samostatnost, pečlivost, manuální zručnost, technické myšlení, praxe v oboru výhodou, maturitní zkouška podmínkou pouze při rozšíření a složení zkoušek na Revizního technika tlakových a plynových zařízení v rezortu Ministerstva obrany ČR.
Náplň práce: výroba a opravy techniky pro AČR i pro fyzické a právnické osoby, provádění základní údržby strojního vybavení a nářadí včetně kompresorovny, práce při údržbě leteckých pozemních zařízení včetně kyslíkových zařízení, dodržování požadavků systémů kvality a enviromentu (životního prostředí), dodržování požadavků ochrany utajovaných skutečností, provádění zápisu do dokumentace o opravách.
Nabízíme: 25 dní dovolené, čtvrtletní prémie (velikost je dána na základě plnění), stravování v místě zaměstnání za dotovanou cenu, možnost ubytování v areálu firmy, autobusová doprava přímo k areálu firmy, hlídané parkoviště v areálu firmy.

Kontakt na zaměstnavatele

Petr Hlávka
telefon: 777 750 643
email: petr.hlavka@forteas.cz

FORTE, a.s.
Mostkovice
79802

email: forte@forteas.cz


Poslední změna: před 3 týdny