UČITEL/UČITELKA STŘEDNÍ ŠKOLY (Němčice nad Hanou)

Střední škola Euroinstitut v Olomouckém kraji nabízí v obci Němčice nad Hanou volnou pracovní pozici "UČITEL/UČITELKA STŘEDNÍ ŠKOLY". Nástupní mzda je od 32 820 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
UČITEL/UČITELKA STŘEDNÍ ŠKOLY
Obor(y):
Výchova a vzdělávání
Obec:
Němčice nad Hanou
Mzda:
od 32 820 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ Bakalářské
Adresa pracoviště:
Střední škola Euroinstitut v Olomouckém kraji - Němčice nad Hanou
Havlíčkova 378
79827

Další informace o volném místu

Své životopisy prosím zasílejte na kontaktní e-mailovou adresu: nabor.OLK@euroinstitut.cz.
Termín nástupu: kdykoliv

Jsme Střední škola Euroinstitut v Olomouckém kraji, zaměřená na vzdělávání dospělých žáků se speciálními vzdělávacími potřebami, trvale žijících v domovech pro osoby se zdravotním postižením, kde probíhá výuka. Hledáme plně kvalifikovaného učitele střední školy pro práci s naší cílovou skupinou s akcentem na praktický způsob vedení výuky.

Požadované vzdělání - odborná kvalifikace učitele všeobecně-vzdělávacích předmětů nebo učitele odborných předmětů střední školy nebo učitele praktického vyučování včetně vzdělání v oblasti pedagogických věd zaměřeného na speciální pedagogiku pro učitele. Střední vzdělání ukončené výučním listem v některém z oborů praktického vyučování vítáno.

Využijeme: kreativitu, flexibilitu a praktický přístup ve výuce, dobré organizační a komunikační schopnosti, schopnost práce s IT technikou v pedagogickém procesu a v administrativních činnostech, zálibu v práci s žáky v terénu.

Poznámka: Pracovní úvazek na dobu určitou, po zapracování a prokázání schopností adaptace na specifika práce s cílovou skupinou možné na dobu neurčitou. Plný i částečný úvazek

Kontakt na zaměstnavatele

PhDr. Dana Bernardová, Ph.D.
kontaktní osoba
email: nabor.OLK@euroinstitut.cz

Střední škola Euroinstitut v Olomouckém kraji - Němčice nad Hanou
Němčice nad Hanou
79827


Poslední změna: před 3 týdny