ZDRAVOTNÍ SESTRA/BRATR (Bohuslavice)

Charita Konice nabízí v obci Bohuslavice volnou pracovní pozici "ZDRAVOTNÍ SESTRA/BRATR". Nástupní mzda je od 28 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
ZDRAVOTNÍ SESTRA/BRATR
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Bohuslavice
Mzda:
od 28 000 Kč
Směnnost:
Turnusové služby
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Charita Konice - DPS Bohuslavice
79856

Další informace o volném místu

Kontaktní osoba Pašová Pavlína Mgr., tel.: 739 524 365, 582 383 505 (volat 7:00-15:00), e-mail: pavlina.pasova@konice.charita.cz. Pracovní doba: jedná se o služby, 12 hodinové pracovní směny - denní směny

Náplň práce: jedná se o zajištění péče o uživatele Domu pokojného stáří Bohuslavice-domov pro seniory. Náplň práce spočívá zejména v provádění zdravotních úkonů hrazených zdravotními pojišťovnami. Účelem péče je zajištění biologických, psychických a sociálních potřeb, zachování nebo obnovení soběstačnosti. Součástí je i péče o nevyléčitelně nemocné osoby.

Požadujeme: zdravotnické vzdělání - střední nebo vysokoškolské vzdělání - obor všeobecná sestra - zdravotní sestra, základní uživatelskou znalost práce na PC (zápisy denních záznamů), zdravotní stav odpovídající náročnosti profese, trestní bezúhonnost, komunikativní dovednosti, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, empatii a přátelský přístup ke starým a nemocným lidem.

Nabízíme: smysluplnou a odpovědnou práci, zázemí stabilní církevní neziskové organizace, podporu dalšího vzdělávání a rozvoje včetně supervizí, osobnostní růst, pracovní poměr na 1,00 úvazku na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení, zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravné). Mzda bez příplatků nejméně 28000,- Kč, příplatky za sobotu, neděli a svátky. Po domluvě možnost zkráceného úvazku.

Kontakt na zaměstnavatele

Mgr. Pavlína Pašová
telefon: 739 524 365, 582 383 505
email: pavlina.pasova@konice.charita.cz

Charita Konice - DPS Bohuslavice
Bohuslavice
79856

email: charita.konice@volny.cz


Poslední změna: před 3 týdny